Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Raniżowie

Program: „Opieka wytchnieniowa - edycja 2024”

Utworzono dnia 02.11.2023

Program: „Opieka wytchnieniowa - edycja 2024”

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Raniżowie ogłasza nabór chętnych osób na przystąpienie do programu: „Opieka wytchnieniowa – edycja 2024.”

 

Program adresowany jest do członków rodzin lub opiekunów sprawujących bezpośrednią opiekę nad dziećmi z orzeczeniem o niepełnosprawności i osobami posiadającymi orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności albo orzeczenie traktowane na równi z orzeczeniem o znacznym stopniem niepełnosprawności, którzy wymagają usług opieki wytchnieniowej. Usługi opieki wytchnieniowej przysługują w przypadku zamieszkiwania członka rodziny lub opiekuna, o których mowa w ust. 1, we wspólnym gospodarstwie domowym z osobą niepełnosprawną i sprawują całodobową opiekę nad osobą niepełnosprawną

Zainteresowane osoby, prosimy o kontakt z pracownikami socjalnymi Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Raniżowie do tutejszego Ośrodka do 15 listopada 2023r.

Zapraszamy osoby z doświadczeniem zawodowym  wykonujące zadania w opiece nad osobami niepełnosprawnymi do składania ofert do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Raniżowie

ul. Rynek 6

36-130 Raniżów

tel. 17 22 85 506

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny